Biyografi

Recep Ali TOPÇU – Adell Yönetim Kurulu Başkanı

1981 yılında Bursa”da İnşaatçılık ve ayrıca Nalburiye malzemeleri satışı yapan babasının yanında çalışma hayatına başladı.
İş ve üniversite yaşamını birlikte yürüterek Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini 1983 yılında bitirdi.
Su ve Hamam Kültürü’ne ait kurumsal yayınları yanında, basılmış “Adam gibi Adam Olmak” isimli bir kitabı vardır.
İstanbul’da ikamet etmekte ve İngilizce bilmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Biyografi” üzerine 6 düşünce

 1. avatarismail sayan

  tavsiyeleriniz için allah razı olsun. ARDAHANLI OLDUĞUNUZU DUYDUM DOĞRUMU? BİZDE ARDAHANLIYIZ. EMEKLİ SUBAY

  Yanıtla
  1. avatarRecep Ali TOPÇU

   Sevgili İsmail bey, yorumunuz ve yaklaşımınız içen teşekkür ederim. Sağ olunuz. Evet, bizde aslen Ardahan Posof’luyuz. istanbul Başakşehir İkitelli tarafına yolunuz düşerse ziyaretlerinizi her zaman beklerim. http://www.abihayatsergisi.com sitemizdeki Ab-ı Hayat Su Kültürü koleksiyonumuzu görebilirsiniz. Sağlıcakla kalınız.

   Yanıtla
 2. avatarMURAT ALPTEKİN

  FATİH ÜNİVERSİTESİ ‘NDE ÖĞRENCİ İKEN HUKUK HOCAMIZ TARAFINDAN ŞİRKETİNİZE VE FABRİKANIZA GEZİ DÜZENLEMİŞTİK. O ZAMAN KOLEKSİYONUNUZ İLGİMİ ÇEKMİŞTİ. HATTA BİR KURANI-I KERİM GÖSTERMİŞTİNİZ EL YAZMASI YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM BASKISIYDI. TEMİN EDEBİLMEMİZ MÜMKÜN MÜ ACABA? DİJİTAL ORTAMDA TARAMASI VARSA ÇOK SEVİNİRİM. KİŞİLİĞİNİZ VE KARAKTERİNİZ GERÇEKTEN ÇOK HOŞTU. İŞ HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİM

  Yanıtla
  1. avatarRecep Ali TOPÇU

   Sevgili Murat kardeşim,
   Mesajın ve hatırlaman için teşekkür ederim. SAğ olasın. Umarım okulun bitmiş, iş hayatına başarıyla katılmışsınız.
   Hafızanızda yer etmemiz güzel, bizi mutlu etti. Bizde daha su kültürüne ait eserler var. Dedemin bazı notlarını göstermiş olabilirim. Ancak Kur’an-ı Kerim olarak yok.
   Nice mutlu an ve anılar biriktireceğimiz, sevgileri çoğaltacağımız, hoşluklarla dolu bayramlara erişmek, buluşmak dileğiyle…sağlıcakla, muhabbetle kalınız. Bu taraflara yolunuz her düştüğünde ziyaretinizi beklerim.

   Yanıtla
 3. avatarolkan kurşun

  recep amca nasılsın..sizinle köye geldiğinizde tanışmıştık..uzun zaman oldu…yüksel topçu amcalara gelmiştiniz..ardahan /posof/taşkıran köyü (gergisuban) ..başarılarınızın devamını dilerim..

  Yanıtla
  1. avatarRecep Ali TOPÇU

   Sevgili Olkan kardeşim, Mesajınız için teşekkür ederim. Yolun açık, geleceğin aydınlık ve ahirin hayır olsun.
   Nice mutlu an ve anılar biriktireceğimiz, sevgileri çoğaltacağımız, hoşluklarla dolu bayramlara erişmek, buluşmak dileğiyle…sağlıcakla, muhabbetle kalınız.Tüm tanıdık, eş dostlara selam ve muhabbetler.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>